ÜRÜN İADE KOŞULLARI

www.modabana.com

Ürün İade 
MNG Kargo şubelerinden iade etmek  istediğiniz ürünü 471069776 FİRMA KODUMUZ (SMZ GROUP BİLİŞİM A.Ş) ile tarafımıza iade edebilirsiniz. İade işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız ile gönderim yapmanız gerekmektedir.Diğer kargo firmaları ile gönderilen gönderilerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmamaktadır.

Ürün Değişimi
Firmamızdan almış olduğunuz ürünü farklı bir beden veya farklı bir ürün ile değişim yapmak isteyen tüketicilerimizin önce firmamızla irtibata geçerek  beden veya ürün stok uygunluğu alıdıktan sonra Mng kargo şubelerinden indirimli olarak 471069776 firma kodumuz ile aldıkları ürünün faturası ile beraber tarafımıza 3(üç) gün içinde  göndermeleri gerekmektedir.Değişim en fazla 2 defa yapılmaktadır. Değişimlerde kargo ücretleri alıcı tarafa aittir.

ModaBana.com’dan satın almış olduğum ürünleri iade edebilir miyim?

 1. ModaBana.com’dan yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Ürününüzü iade etmek isterseniz size aşağıdaki koşullar çerçevesinde en hızlı şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
 • Fatura tarihi 14 günü geçmemiş, ürün koruma bandı açılmamış, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ile birlikte faturanız arkasında bulunan iade formunu doldurarak aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz.
 1. İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 7 (yedi) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme aracınıza ödeme yaptığınız şekilde (taksitli alışverişler taksitli iade edilir) yapılır. Bu sürecin ilerleme hızı tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır.

İade Adresi: Çamlık Mah. İkbal Cad. Yatay Sok. No:41/1
Ümraniye /İSTANBUL

İade Koşulları Nelerdir?

 1. İadelerde ve değişimlerde fatura ibrazı zorunludur ve 14 günü geçmemiş olması gerekmektedir.
 2. Ürün orijinal ambalajı bozulmamış, açılmamış olmalıdır. Kozmetik ürünlerin ambalajı ve mayo gibi ürünlerin hijyen bandı üzerinde olmalıdır.
 3. Ürün koruma bandı açılmamış olmalıdır.
 4. Ürün etiket ve varsa logoları çıkarılmamış olmalıdır.
 5. Ürün yeniden farklı bir müşteriye satılabilir durumda olmalıdır.
 6. Ürünler kesinlikle kullanılmamış olmalıdır.
 7. Özensiz olarak gelişi güzel paketlenip buruş buruş gelen ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmeyecektir.

ModaBana.com’dan satın almış olduğum bir ürünü değiştirebilir miyim?

 1. ModaBana.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi kargoda ürünlerinizi teslim aldığınız andan itibaren herhangi bir sorun yaşamış olduğunuzda (beden farklılığı, üründen hoşlanmama) 3 gün içerisinde tarafımıza göndererek değişimini sağlayabilirsiniz. (DEĞİŞİMLERDE KARGO MASRAFLARI ALICI TARAFA AİTTİR.)
 2. Ürünler tarafımıza ulaştığında konu ile ilgili departman tarafınıza dönüş sağlayacak ve göndermiş olduğunuz ürünlerin tutarı ile tekrar www.ModaBana.com’a kayıt olduğunuz mail adresi ile giriş yaparak aynı ürün tutarında Kapıda Ödeme Şeçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya aittir. Değişim istediğiniz ürün fiyatından fazla bir fiyata sahip başka bir ürün almak istediğinizde fark alıcı tarafından ödenir. Örneğin; 99,90tl ye aldığınız bir ürünü 109,90tl lik bir ürün  değiştirmek isterseniz sadece ürün arasındaki fiyat farkı ve kargo ücreti sizden talep edilecektir.(Havale,eft veya siteden k.kartınız ile ödemesi yapılan ürünler için kapıda ödeme komisyonu talep edilmez.)

İade işleminden sonra geri ödemem ne kadar sürede yapılır?

 1. İadeleriniz depomuza ulaştıktan sonra ürün iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünleriniz ie ilgili işlemler 7 iş günü içinde tamamlanarak ücret iadesi işlemleri tamamlanır. İade işlemleriniz ModaBana.com tarafından tamamlandığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza geçme süresi bankanız süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
 2. Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.